РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН, ХОЛОДИЛЬНИКІВ, ВОДОНАГРІВАЧІВ, ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН, КОНДИЦІОНЕРІВ У ЛЬВОВІ


Здесь Вы сможете сделать вызов мастера или получить консультацию по любым вопросам относительно Вашей бытовой техники.
Мы работаем без перерывов и выходных
с 8-30 до 19-00.
Звоните прямо сейчас!!!Ось вже декілька років ремонт холодильників, водонагрівачів, пральних машин, а також іншої побутової техніки, є нашим основним видом діяльності у Львові. За час успішної роботи Авторизованого Техно-торгового Центру "Гарант-Сервіс" - " Гаранто", ми заслужили довіру наших клієнтів. У нашій компанії немає дилетантів, усі майстри мають високу кваліфікацію. Перевагою нашої рембиттехніки у Львові є оперативність, відповідальний підхід до роботи і прийнятні ціни на послуги, що надаються. Для ремонту холодильників, пральних і посудомийних машин, водонагрівачів, електродуховок і інших видів великої побутової техніки, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини європейського виробництва. На виконану роботу і запчастини надається гарантія від 6 до 12 місяців. У нас також діє гнучка система знижок і ряд вигідних пропозицій, завдяки чому, ремонт побутової техніки стає доцільним і виправданим з матеріального боку. Ми здійснюємо ремонт холодильників, пральних машин, ремонт посудомийних машин, ремонт водонагрівачів і ремонт електроплит у Львові.Також ми займаємося установкою і підключенням пральних і посудомийних машин. Крім того, Ви можете отримати попередню кваліфіковану консультацію фахівця вже по телефону!

Чому вигідно ремонтувати у нас?

У нашому сервісному центрі працюють тільки досвідчені фахівці.
Помірні ціни на роботу майстра.
При комплексному проведенні робіт, надається знижка на працю майстра до 10%.
Пошук, замовлення і доставка запчастин покладається на нас.
Ремонт холодильників, пральних машин вдома і іншої побутової техніки у Вашій присутності.
На виконану роботу Ви отримуєте гарантію від 6 до 12 місяців.

Які терміни виконання замовлення?

Ми намагаємося позбавити Вас від очікування і приїжджаємо максимально швидко. Ваше замовлення, прийняте диспетчером, негайно передається майстрові. Завдяки високій кваліфікації наших майстрів, ремонт побутової техніки у більшості випадків робиться при першому ж візиті майстра. У разі, якщо на складі у Львові не виявиться необхідній деталі для ремонту, ми без проблем зможемо замовити її.

Скільки коштуватиме ремонт пральної машини?

Сучасна техніка досить складна і визначити точну вартість ремонту без діагностики буває не так просто. Але досвід фахівців АТТЦ "Гарант-Сервіс" дозволяє при попередній бесіді з Вами, максимально точно припустити про можливу причину несправності і назвати попередню вартість ремонту. Але все таки, точна причина несправності і вартість ремонту визначається майстром після проведення діагностики.


(097) 684-72-99
(095) 416-11-37

<<эНАЗАД